Buradasınız

İletişim

G.İ.B. E-Posta Bilgilendirme Üyelik Başvuru Sayfası

e-Posta Bilgilendirme


Sayın Internet Kullanıcısı,

Gelir İdaresi Başkanlığımızın mükellef odaklı hizmetlerinin bir parçası olarak sunduğumuz ücretsiz e-posta hizmeti Web Tabanlı Bilgilendirme Sistemi uygulamasına hoş geldiniz.

Web Tabanlı Bilgilendirme Sistemi ile vergi uygulamalarına yönelik her türlü güncel bilgi ve internet sitemizdeki her yenilik abonelerimize ücretsiz eşzamanlı olarak gönderilecektir. Vergi kanunları, Bakanlar Kurulu Kararları, Yönetmelikler, Genel Tebliğler, Genelgeler, Sirküler, Gelir İdaresi'nden haberler vb. nin yanısıra vergi istatistikleri, hedef ve faaliyet sonuçları da üyelere ücretsiz olarak gönderilecektir.

Sisteme abone olabilmek için e-posta bilgisini doldurup ONAY tuşuna basmanız yeterlidir. Gelen e-postayı cevaplandırmak suretiyle sisteme kaydınız yapılmış olacaktır.

Web tabanlı bilgilendirme sistemindeki aboneliğinizi iptal etmek isterseniz e-posta adresinizi yazıp "İPTAL" tuşuna basınız.

Bilgi çağında bilgiyi en kısa sürede ileterek kaliteli mükellef hizmeti sunmayı amaçlayan sistemimizden yararlandığınız için teşekkür ederiz.


E-POSTA ADRESİ:

E-Posta Bilgilendirme Hizmeti işlemleri ile ilgili sorunlarınız için abonelik@gelirler.gov.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkçe