Buradasınız

BUMDER’DEN TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ

BUMDER’DEN TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ

Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı ve BUMDER (Bursa Maliyeciler Derneği) Müzik ve Sanat Topluluğunun organize ettiği Türk Halk Müziği Konseri 22 Mart 2019 Cuma günü Şehitkamil Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Başkanlığımız Türk Halk Müziği ekibinin de türkülerle eşlik ettiği ve renk kattığı konsere, Vergi Dairesi Başkanımız Halil TEKİN, Gaziantep Defterdarı Metin TAMKOÇ, grup müdürlerimiz, Bursa Vergi Dairesi müdürleri  Halil ŞENVER (BUMDER Yönetim Kurulu Başkanı) ile Abdullah GÜL (BUMDER Yönetim Kurulu Üyesi)’ün yanı sıra Başkanlığımız idarecileri, çalışanları ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Koro Şefi Kemal KAMALI yönetiminde uzun bir hazırlık süreci sonunda etkili bir performans gösteren koristler, Anadolu’nun çeşitli yörelerinden seslendirilen eserlerle dinleyicilerden büyük beğeni aldı.

Solistlerin seslendirdiği türkülere eşlik eden davetlilerle keyif dolu dakikaların yaşandığı ve yaklaşık iki saat süren konser, Vergi Dairesi Başkanımızın Koro Şefi Kemal KAMALI ’ya takdim ettiği hediye ile sone erdi.